Nemocnice Mostiště  »  Zdravotnické služby  »  Ambulantní péče  »  Ortopedie
Zašlete nám Váš dotaz
Jméno
Příjmení
E-mail
Text zprávy
Dnes je který den v týdnu?
(např. pondělí)
podtržené položky jsou povinné!

Souhlas se zpracováním údajů

Ortopedická ambulance - ordinační hodiny

Pondělí 7:00 - 14:00 primář MUDr. Petr Juda
Úterý 7:00 - 12:00
Středa 7:00 - 12:00
Čtvrtek 7:00 - 12:00
Pátek 7:00 - 12:00

Dovolená:
11.1.2018

Ortopedická ambulance

Ortopedická ambulance ošetřuje pacienty s vadami, onemocněními a úrazy pohybového aparátu. Pracuje od pondělí do pátku (viz ordinační hodiny).

Pacienti se k vyšetření objednávají telefonicky na čísle 566 512 323.

Akutní ošetření pacientů s úrazy pohybového aparátu zajišťuje ambulance chirurgická, která v indikovaných případech zajistí okamžité ošetření na ortopedii. Hlavní náplní činnosti je ošetřování pacientů s degenerativními onemocněními velkých kloubů. Při vyšetření hodnotíme celkový stav a stupeň poškození kloubů a v indikovaných případech pacienty objednáváme k operaci (arthroskopie, korekční osteotomie, arthrodeza nebo umělá kloubní náhrada).

Další velkou skupinu představují pacienti s akutními poraněními a chronickými stavy po úrazech velkých kloubů. Jde především o poranění ramen, kolenních kloubů a hlezen. Tyto po vyšetření často objednáváme k arthroskopickým operacím.

Dále ošetřujeme pacienty se statickými deformitami nohy (ploché nohy, vbočené palce atd.), sledujeme a léčíme děti s vadami páteře a kyčelních kloubů.
V rámci ambulance pracuje poradna pro vývojovou kyčelní dysplasii včetně ultrazvukového vyšetření kyčelních kloubů novorozenců a kojenců. Provádíme ultrazvuková vyšetření pohybového aparátu. 

Samozřejmě jsou u nás sledováni pacienti, kteří byly na našem pracovišti operováni.

Jak postupovat, chcete–li se u nás nechat vyšetřit nebo operovat ?

Objednejte se na telefonním čísle 566 512 323. Bude Vám přidělen termín k vyšetření na ambulanci. K vyšetření si s sebou přineste doporučení praktického lékaře, RTG snímky - pokud byly zhotoveny - a pokud máte, tak výsledky provedených vyšetření.