Na našem oddělení provádíme široké spektrum skiagrafických (rentgenových ) a ultrazvukových vyšetření na moderních a špičkových přístrojích a to jak hospitalizovaných, tak ambulantních pacientů. RDG oddělení je plně digitalizováno.

RTG pracoviště je vybaveno přístrojem Bucky diagnost firmy Philips se stropním závěsem. UZ pracoviště je vybaveno ultrazvukovým přístrojem Samsung.

Provádíme rtg vyšetření zejména skeletu, hrudníku, břicha, ale i speciální kontrastní vyšetření, jako jsou vylučovací urografie a fistulografie.

Provádíme sonografická vyšetření gastrointestinálního a urogenitálního traktu, dále vyšetření štítné žlázy, měkkých tkání a dopplerovská vyšetření cév dolních a horních končetin, břišní aorty a krčních cév. Ve spolupráci s ortopedy a kardiology pak specializovaná vyšetření kloubů a srdce.

tel: 566 512 330 – RTG
tel: 566 512 331 – SONO vyšetření, popisovna lékařů
Na UZ a RTG vyšetření (kromě kontrastních a UZ vyšetření cév) není potřeba se dopředu objednat, je však nutné doporučení (žádanka) od ošetřujícího lékaře.

Pracovní doba RTG:

Pondělí až neděle nepřetržitý provoz MUDr. Iva Žáková
MUDr. Martina Fendrychová

Pracovní doba ULTRAZVUK:

Pondělí až pátek 7:30-15:00

Zašlete nám Váš dotaz

1 Step 1
Jméno
Příjmení
Telefonváš telefon
Text zprávymísto pro váš text
0 /

Informace o zpracování Vašich osobních údajů, včetně způsobu podání námitky, jsou uvedeny v sekci Ochrana osobních údajů.

Previous
Next

Tým odborníků

Primářka oddělení:
MUDr. Iva Žáková

Lékaři:
MUDr. Martina Fendrychová

Vedoucí radiologická asistentka:
Vladimíra Kubíčková