Nemocnice svaté Zdislavy a.s.

Nemocnice svaté Zdislavy a.s.

Nemocnice svaté Zdislavy je součástí nadnárodní skupiny VAMED MEDITERRA a je jediným privátním lůžkovým zdravotnickým zařízením na Vysočině. Nemocnice slouží nejen lidem z Velkomeziříčska, resp. jihovýchodní Vysočiny, ale je vyhledávána pacienty z celé České republiky i ze zahraničí. Pacientům poskytuje všestrannou ambulantní i hospitalizační lékařskou péči.

Vysoce kvalifikovaný tým nemocnice umí nabídnout specializované výkony. K těm patří například miniinvazivní sleeve gastrektomie, náhrady velkých kloubů či roboticky prováděné operace prostaty, střeva a ledvin. Nemocnice sv. Zdislavy je již 11 let největším robotickým centrem v České republice.

V rámci akutní lékařské péče provozujeme oddělení ortopedie, chirurgie, robotické chirurgie a intenzivní péče. Vedle lůžkových oddělení pro akutní medicínu nabízíme celé spektrum ambulantních specialistů.

V následné lůžkové péči disponujeme 75 lůžky pro dlouhodobě nemocné a 18 lůžky moderního oddělení následné intenzivní péče.

Nemocnice sv. Zdislavy v Mostištích se představuje

Robotické operace rakoviny prostaty

Používáme soubory cookies ke zlepšení uživatelského prostředí na těchto webových stránkách, pro analýzu provozu a personalizaci obsahu a reklamy.

přijmout všenastavitodmítnout