Vyjádření Nemocnice Mostiště k podvodné stránce s nabídkou výživového doplňku jménem MUDr. Tvarůžka

Nemocnice Mostiště a MUDr. Jaroslav Tvarůžek se důrazně ohrazují proti obsahu uveřejněnému na stránce Překlad lékařské zprávy | uLékaře.cz (adultbliss.pro). Na stránce je uveden článek, který se nezakládá na pravdivých informacích a který poškozuje dobré jméno nemocnice i MUDr. Tvarůžka. Smyšlený rozhovor využívající jméno MUDr. Jaroslava Tvarůžka a jméno nemocnice láká čtenáře ke koupi výživového doplňku s označením Deluron a zpochybňuje standardní ověřené přístupy k léčbě v lékařských zařízeních.

MUDr. Jaroslav Tvarůžek nebyl nikdy nikým za účelem poskytnutí odpovědí v tomto rozhovoru a informací pro tento článek kontaktován, ani sám nezadal ke vzniku takového textu podnět, k rozhovoru nikdy nedošlo. Smyšlené odpovědi se neshodují s odborným názorem MUDr. Tvarůžka ani přístupem Nemocnice Mostiště, fotografie v článku nezobrazuje MUDr. Tvarůžka. Obsah článku považujeme za podvrh a vnímáme jej jako podvodnou praktiku s cílem uvést pacienta v omyl za komerčním účelem, k čemuž bylo zneužito dobré jméno Nemocnice Mostiště a MUDr. Jaroslava Tvarůžka. Zvažujeme podniknutí příslušných právních kroků.

Nemocnice Mostiště a MUDr. Jaroslav Tvarůžek